Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
Spausdinti
Ketvirtadienis, 17 spalio 2019
Paieška
 
Į pradžią TAURAGĖS
KULTŪROS
CENTRAS

Renginiai rajone
  
Parodos
  
Kultūros centro padaliniai 

 

 


 

 


 
2019-08-28-Ant Jūros upės kranto – saulėlydžio posmai

 

Šiltą ir skaidrų rugpjūčio 28 dienos vakarą kelios dešimtys poetų iš Šiaulių, Telšių, Šilutės, Šilalės, Kėdainių, Raseinių, Kelmės, Skaudvilės, Skuodo, Joniškio, Plungės, Tauragės dalyvavo klubo „Žingsniai“ renginyje "Saulėlydžio posmai". Tradicinėje poezijos vakaro vietoje – ant Jūros upės kranto prie pėsčiųjų tilto su eilėraščių posmais, muzika ir pakylėta nuotaika palydėta saulė ir išeinanti vasara.

Meniškieji tauragiškiai, literatų klubo „Žingsniai“ nariai ne tik pristatė naują eilėraščių kompaktinę plokštelę „Saulėlydžio posmai“, dalinosi savo kūryba, bet ir džiaugėsi svečių gausa, kuriems kaip ir tauragiškiams negailėta skambių aplodismentų.

Savo kūrybą skaitė ir jauni, ir vyresni, ir literatų klubo naujokai, ir klubo senbuviai. Tarp gražių ir prasmingų posmų puikiai įsipynė gitaros akordai bei ansamblio „Tango plius“ atliekami muzikiniai kūriniai ir dainos.

Palydėjus saulę, netilo kalbos, prisiminimai ir bendraminčių planai susitikti ir kitąmet.

„Labai daug gražių žodžių norisi pasakyti mūsų mieliems žiūrovams, klausytojams, moraliniams ir finansiniams mūsų rėmėjams. Ačiū, kad ateinate ir mus palaikote, kad klausote mūsų eilių, kurios visada plaukia iš širdies“, - atsisveikindamas dėkojo šio vakaro iniciatorius, vedantysis Eugenijus Šaltis.

Ačiū organizavusiems, dalyvavusiems, klausiusiems ir pasidalinusiems savo šiltomis emocijomis.

 

Renginį finansavo bei kompaktinės plokštelės leidybai lėšas skyrė Lietuvos kultūros taryba ir Tauragės rajono savivaldybė. 
   
   

 

 

       Kultūros

  rūmų   meno

Dainų ir šokių ansamblis      

Liaudiškų  šokių grupė

Liaudies teatras    

Vyrų choras

Vokalinis ansamblis            

Liaudiškų šokių kolektyvas

Mišrus choras 

Pučiamųjų instrumentų orkestras
Vokalinis ansamblis
Folkloro ansamblis
Bandonininkų ansamblis
Styginių ansamblis
 
 kolektyvai..
    Folkloro ansamblis.
.
    Moterų šokių grupė ..
    . .
.

    .               

..
 .
.
 .
.
© Visos teisės saugomos. El. p. direktorius.tkc@gmail.com  Kopijuoti ir platinti www.taurageskc.lt skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama.
Tauragės kultūros centras, Dariaus ir Girėno g. 3, LT 72212 Tauragė, tel./faks. (8 446) 62 034, el. p. direktorius.tkc@gmail.com 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188720746   
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.