Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
Spausdinti
Pirmadienis, 20 sausio 2020
Paieška
 
Į pradžią TAURAGĖS
KULTŪROS
CENTRAS

Renginiai rajone
  
Parodos
  
Kultūros centro padaliniai 

 

  

 


 
Moterų šokių grupė VĖTRUBĖ

 

Tauragės kultūros centro moterų šokių grupė „VĖTRUBĖ“

Vad. Alma Rumšienė tel. 860158416 e.p. arrumsiene464@gmail.com


2018 m. spalio pradžioje susibūrė gražus moterų kolektyvas „Vėtrubė“. Kolektyvo pavadinimas sujungtas iš žodžių „vėtra“ ir „rubinas“, gyvenime žmogus nemažai atlaiko vėtrų, o rubinas (brangakmenis) – tai mes moterys. Šiame kolektyve šoka įvairaus amžiaus moterys ir jas visas vienija vienas tikslas – šokis, nes šokis padeda atsipalaiduoti ir išlaisvina sielą. Po darbų, suradusios laisvą minutę jos skuba į repeticijas, mokytis šokio paslapčių. „Vėtrubė“ jau spėjo pabuvoti trijuose konkursuose, viename pelnė nominaciją „Už tiksliausiai atliktą kompoziciją“ (Trakuose). Tarptautiniame festivalyje–konkurse „Baltic Amber Seinai 2019“ pelnė II vietą. 2019 m. birželio 1d. respublikiniame šiuolaikinių šokių festivalyje – konkurse „ Ant bangos 2019“(Palangoje) pelnė II vietą. Puikiai pasirodė respublikinėje šokių šventėje „Šokio sūkury“ (Tauragėje) bei respublikiniame įvairių žanrų šokių festivalyje „Kas kaip moka, tas taip šoka“ (Pagėgiuose). „Vėtrubė“- tai šokis, vėtra ir rubinas.
     

 
   Mėgėjų

Dainų ir šokių ansamblis      

Liaudies teatras

Styginių ansamblis

 

Bandonininkų ansamblis


 


 
  

 
 
 menokolektyvai 
 Liaudiškų  šokių grupė

Mišrus choras 

Folkloro ansamblis
 Liaudiškų šokių kolektyvasVyrų choras 
  Moterų šokių grupėVokalinis ansamblis.

                 

 .
 
.
 
.
© Visos teisės saugomos. El. p. direktorius.tkc@gmail.com  Kopijuoti ir platinti www.taurageskc.lt skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama.
Tauragės kultūros centras, Dariaus ir Girėno g. 3, LT 72212 Tauragė, tel./faks. (8 446) 62 034, el. p. direktorius.tkc@gmail.com 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188720746   
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.