Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
Spausdinti
Trečiadienis, 26 vasario 2020
Paieška
 
Į pradžią TAURAGĖS
KULTŪROS
CENTRAS

Renginiai rajone
  
Parodos
  
Kultūros centro padaliniai 

 

  

 


 
2019-01-25 ŠOKIŲ KOLEKTYVO "VĖJAVA" 15-ASIS GIMTADIENIS

Penktadienį, kultūros centre, iškilmingai buvo paminėta šokių kolektyvo „Vėjava“ 15 metų gyvavimo sukaktis. Taip pat su kolektyvu atsisveikino jo įkūrėja ir vienintelė vadovė BIRUTĖ SAGATAUSKIENĖ.

Ir smagus buvo tas koncertas, ir šiek tiek liūdnas, bet (kaip buvo ne kartą koncerte pasakyta) gyvenimas tęsiasi ir labai norėtųsi, kad „VĖJAVA“, "Aukso paukštės" laureatė ir konkursų nugalėtoja neiširtų. Šito labai prašė ir pati vadovė Birutė.

Na, o pats koncertas buvo tikrai šventiškas. Renginio vedėjams Eugenijui Šalčiui ir Jolantai Kazlauskienei darbo tikrai užteko. Reikėjo suktis kaip reikiant, nes šoko ne tik jubiliatė „VĖJAVA“, bet ir kultūros centro šokių kolektyvas "Spietlius" (vad. Alma Rumšienė), svečiai iš Švėkšnos, kolektyvas „Šalna“ (vad. Asta Sapetkienė), taip pat šoko buvę Birutės šokėjai, šiuo metu studijuojantys didžiuosiuose Lietuvos miestuose, dainavo Danutės Petraitienės diriguojamas kultūros centro vyrų choras "Mintauja", grojo Arūno Rakevičiaus bandonininkų ansamblis bei dainavo jo vadovaujamas vokalinis sekstetas. Buvo daug linkėjimų, sveikinimų, Padėkos raštų, dovanų. Kolektyvą ir jo vadovę sveikino LR Seimo narė Aušrinė Norkienė, Tauragės rajono savivaldybės meras Sigitas Mičiulis, Tauragės kultūros centro direktorius Virginijus Bartušis, pavaduotoja Irena Petraitienė, žinoma ir kolektyvo draugai, artimieji, bičiuliai, kultūros centro meno kolektyvų vadovai. Žiūrovų susirinko pilna Tauragės kultūros rūmų salė, veikė paroda, buvo demonstruojamos nuotraukos ir vaizdo įrašai iš kolektyvo kelionių, koncertų, konkursų.

   
 
   Mėgėjų

Dainų ir šokių ansamblis      

Liaudies teatras

Styginių ansamblis

 

Bandonininkų ansamblis


 


 
  

 
 
 menokolektyvai 
 Liaudiškų  šokių grupė

Mišrus choras 

Folkloro ansamblis
 Liaudiškų šokių kolektyvasVyrų choras 
  Moterų šokių grupėVokalinis ansamblis.

                 

 .
 
.
 
.
© Visos teisės saugomos. El. p. direktorius.tkc@gmail.com  Kopijuoti ir platinti www.taurageskc.lt skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama.
Tauragės kultūros centras, Dariaus ir Girėno g. 3, LT 72212 Tauragė, tel./faks. (8 446) 62 034, el. p. direktorius.tkc@gmail.com 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188720746   
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.