Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
Spausdinti
Ketvirtadienis, 17 spalio 2019
Paieška
 
Į pradžią TAURAGĖS
KULTŪROS
CENTRAS

Renginiai rajone
  
Parodos
  
Kultūros centro padaliniai 

 

 


 

 


 
2019-06-15 Palaiminimų šeštadienis Tauragėje

 

Birželio 15-ąją Tauragėje vyko Palaiminimų šeštadienis. Nuo sausio mėnesio po Žemaitiją keliaujantis atvirų visuomenei renginių ciklas yra skirtas ne vien tikintiesiems, bet ir visiems norintiems pažinti krikščionybę. Aplankęs Gargždus, Naująją Akmenę, Šilalę ir Šilutę, pirmą kartą jis surengtas Tauragėje.

Tauragės kultūros rūmuose vykusio susitikimo tema „Daug gali karšta teisiojo malda“. Konferencijas vedė Telšių vyskupas Kęstutis Kėvalas ir pranciškonas Gediminas Numgaudis iš Kretingos.

Susirinkusius pasveikino bei gero laiko kartu palinkėjo LR Seimo narė Aušrinė Norkienė, Tauragės rajono savivaldybės meras Dovydas Kaminskas, Tauragės evangelikų liuteronų kunigas Mindaugas Dikšaitis bei Tauragės Švč. Trejybės parapijos klebonas Marius Venskus.

Smagaus laiko turėjo ne tik suaugusieji, bet ir mažieji, kuriems įdomias veiklas vedė įvairių meno sričių specialistai, jaunimo ir tėvų savanoriai.

Antroji renginio dalis vyko Tauragės Švč. Trejybės bažnyčioje. Palaiminimų šeštadienio programa tiesiogiai buvo transliuojama Telšių vyskupijos „YouTube“ kanale. 

   
   
   

 

 

       Kultūros

  rūmų   meno

Dainų ir šokių ansamblis      

Liaudiškų  šokių grupė

Liaudies teatras    

Vyrų choras

Vokalinis ansamblis            

Liaudiškų šokių kolektyvas

Mišrus choras 

Pučiamųjų instrumentų orkestras
Vokalinis ansamblis
Folkloro ansamblis
Bandonininkų ansamblis
Styginių ansamblis
 
 kolektyvai..
    Folkloro ansamblis.
.
    Moterų šokių grupė ..
    . .
.

    .               

..
 .
.
 .
.
© Visos teisės saugomos. El. p. direktorius.tkc@gmail.com  Kopijuoti ir platinti www.taurageskc.lt skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama.
Tauragės kultūros centras, Dariaus ir Girėno g. 3, LT 72212 Tauragė, tel./faks. (8 446) 62 034, el. p. direktorius.tkc@gmail.com 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188720746   
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.