Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
Spausdinti
Ketvirtadienis, 17 spalio 2019
Paieška
 
Į pradžią TAURAGĖS
KULTŪROS
CENTRAS

Renginiai rajone
  
Parodos
  
Kultūros centro padaliniai 

 

 


 

 


 
2019-03-22 Respublikinė šokių šventė „Šokio sūkury“ Tauragėje

 

Kovo 22 d. Tauragės Kultūros rūmuose vyko suaugusiųjų šokių šventė „Šokio sūkury". Tai tradicinė šventė, į kurią nuolat suvažiuoja gausus būrys šokėjų ne tik iš savo krašto, bet ir iš įvairių Lietuvos miestų. Šokių sūkuryje šiemet sukosi bei įvairių stilių šokiais žiūrovus džiugino kolektyvai iš Tauragės, Šilalės, Pagėgių, Kėdainių, Kauno ir Šilutės rajonų.

Netylant aplodismentams, šokėjų kolektyvai keitė vieni kitus, savo nuotaikingais, dinamiškais šokiais užkrėsdami žiūrovus.

Šiltai sutikti visi šventės dalyviai: šokių kolektyvai „Volungė" ir „Lankesa" (Kėdainiai), „Marguva" ir „Harmonija" (Pagėgiai), „Šalna" (Švėkšna), „Rokai", „Vėjūnė", „Vėjo malūnėlis" (Kaunas), „Salto", „Laukiva" (Šilalė), „Ladies show", „Vėtrubė", „Spietlius"„Vėjava" (Tauragė).

Po nuotaikingų pasirodymų Tauragės kultūros centro direktorius Virginijus Bartušis dėkojo atvykusiems svečiams ir šeimininkams už šokio meno propagavimą, už galimybę susipažinti su įvairiais šokių stiliais: tautiniais, linijiniais, sportiniais ir šiuolaikiniais.

„Sakoma, jog pradėti šokti niekada nevėlu“,- teigė ir šios šventės iniciatorė Alma Rumšienė, kviesdama visus įsilieti į šokėjų gretas.

   

  

  

  

 

       Kultūros

  rūmų   meno

Dainų ir šokių ansamblis      

Liaudiškų  šokių grupė

Liaudies teatras    

Vyrų choras

Vokalinis ansamblis            

Liaudiškų šokių kolektyvas

Mišrus choras 

Pučiamųjų instrumentų orkestras
Vokalinis ansamblis
Folkloro ansamblis
Bandonininkų ansamblis
Styginių ansamblis
 
 kolektyvai..
    Folkloro ansamblis.
.
    Moterų šokių grupė ..
    . .
.

    .               

..
 .
.
 .
.
© Visos teisės saugomos. El. p. direktorius.tkc@gmail.com  Kopijuoti ir platinti www.taurageskc.lt skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama.
Tauragės kultūros centras, Dariaus ir Girėno g. 3, LT 72212 Tauragė, tel./faks. (8 446) 62 034, el. p. direktorius.tkc@gmail.com 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188720746   
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.