Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
Spausdinti
Ketvirtadienis, 17 spalio 2019
Paieška
 
Į pradžią TAURAGĖS
KULTŪROS
CENTRAS

Renginiai rajone
  
Parodos
  
Kultūros centro padaliniai 

 

 


 

 


 
2018-11-17 SUSIBĖGĘ PATREPSĖKIM
Lapkričio 17 d. Tauragės kultūros centre vyko XIV Tautinių šokių ir muzikos šventė „Susibėgę patrepsėkim“, skirta šimtmetį mininčioms Lietuvos ir Latvijos šalims. Koncertavo kapelos ir šokių kolektyvai iš Latvijos, Vilniaus bei Tauragės. Pristatyta garsaus tautodailininko Albino Šileikos įžymioji prieverpsčių paroda.

Tauragės kultūros rūmuose vykusios šventės pradžioje visi galėjo pasigrožėti tautodailininko Albino Šileikos unikalia prieverpsčių paroda.

Po parodos pristatymo šventės žiūrovai sugužėjo į salę mėgautis tautiniais šokiais ir dainomis. Čia spalvingą įvairaus amžiaus tautinių šokių kolektyvų pasirodymą papildė kultūros centro vokalinė grupė, dainų ir šokių ansamblio „Jūra“ kapela, bandonininkų ansamblis, styginių instrumentų ansamblis „Skercino“ bei svečiai iš Vilniaus, Grigiškių kultūros centro liaudiškos muzikos kapela „Gryčia“. Šventėje latvių tautinę dvasią ir tradicijas pristatė vyresnių žmonių tautinių šokių kolektyvas „Ulenbroks“ ir jaunimo folk grupė iš Rygos „Kokle“. Ši grupė, dinamiška ir savita muzikiniu stiliumi, dalyvavo festivaliuose Prancūzijoje, Italijoje, Vokietijoje, Bulgarijoje, Norvegijoje, Rusijoje, Lenkijoje.

Šokių ir muzikos šventėje ne tik scenoje sukosi ir dainavo atlikėjai, bet ir žiūrovai ritmingai plojo bei lingavo į taktą. Susirinkusieji buvo vaišinami juodos ir baltos duonos riekelėmis. Apsikeista simbolinėmis, tačiau prasmingomis dovanomis.

   
 

       Kultūros

  rūmų   meno

Dainų ir šokių ansamblis      

Liaudiškų  šokių grupė

Liaudies teatras    

Vyrų choras

Vokalinis ansamblis            

Liaudiškų šokių kolektyvas

Mišrus choras 

Pučiamųjų instrumentų orkestras
Vokalinis ansamblis
Folkloro ansamblis
Bandonininkų ansamblis
Styginių ansamblis
 
 kolektyvai..
    Folkloro ansamblis.
.
    Moterų šokių grupė ..
    . .
.

    .               

..
 .
.
 .
.
© Visos teisės saugomos. El. p. direktorius.tkc@gmail.com  Kopijuoti ir platinti www.taurageskc.lt skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama.
Tauragės kultūros centras, Dariaus ir Girėno g. 3, LT 72212 Tauragė, tel./faks. (8 446) 62 034, el. p. direktorius.tkc@gmail.com 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188720746   
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.