Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
Spausdinti
Ketvirtadienis, 17 spalio 2019
Paieška
 
Į pradžią TAURAGĖS
KULTŪROS
CENTRAS

Renginiai rajone
  
Parodos
  
Kultūros centro padaliniai 

 

 


 

 


 
2019-07-03 Tarptautiniame festivalyje Italijoje – ir Tauragės kolektyvų pasirodymai

 

2019 m. birželio 27-30 d. Italijoje,  Sorrento mieste vyko tarptautinis folkloro festivalis "Tarantella del Vesuvio",  kuriame dalyvavo šokių ir folkloro kolektyvai iš Bulgarijos, Graikijos, Lenkijos, Portugalijos, Italijos, Turkijos. Iš Lietuvos festivalyje dalyvavo penki šokių kolektyvai. Tauragei atstovavo Tauragės kultūros centro vyresniųjų liaudiškų šokių kolektyvas „Spietlius“ ir  „Šaltinio“  progimnazijos jaunių liaudiškų šokių grupė „Šaltinis“.

 „Šaltinis“ - pats jauniausias šio festivalio dalyvis. Abu šokių kolektyvai paruošė programą iš trijų šokių bei sėkmingai juos pristatė festivalyje.

Šokėjai ne tik koncertavo, bet ir dalyvavo eisenoje, kurioje pademonstravo Žemaičių tautinį  kostiumą, ekskursijų metu  susipažino su  Italijos kultūra, laisvalaikiu aplankė Caprio,  Amalfio ir Positano salas. Visiems labai patiko po Vezuvijaus išsiveržimo atkastas Pompėjos miestas.

 „ Abiejų šokių kolektyvų vardu nuoširdžiai tariu „ačiū“ Tauragės rajono savivaldybei, Tauragės kultūros centrui, Tauragės „Šaltinio“ progimnazijai už galimybę nuvykti į folkloro festivalį Italijoje. Dirbdama kasdienį darbą – mokydama šokti – ir su savo šokėjais dalyvaudama konkursuose bei festivaliuose, vadovaujuosi Čarlzo Dikenso žodžiais: „Laikas žmogui duotas tam, kad jis žengtų tolyn, darytųsi vis tobulesnis, laimingesnis, eitų į tikslą“,- dalindamasi įspūdžiais iš Italijos, dėkojo šokių kolektyvų vadovė Alma Rumšienė.

   
   
   

 

 

       Kultūros

  rūmų   meno

Dainų ir šokių ansamblis      

Liaudiškų  šokių grupė

Liaudies teatras    

Vyrų choras

Vokalinis ansamblis            

Liaudiškų šokių kolektyvas

Mišrus choras 

Pučiamųjų instrumentų orkestras
Vokalinis ansamblis
Folkloro ansamblis
Bandonininkų ansamblis
Styginių ansamblis
 
 kolektyvai..
    Folkloro ansamblis.
.
    Moterų šokių grupė ..
    . .
.

    .               

..
 .
.
 .
.
© Visos teisės saugomos. El. p. direktorius.tkc@gmail.com  Kopijuoti ir platinti www.taurageskc.lt skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama.
Tauragės kultūros centras, Dariaus ir Girėno g. 3, LT 72212 Tauragė, tel./faks. (8 446) 62 034, el. p. direktorius.tkc@gmail.com 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188720746   
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.