Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
Spausdinti
Ketvirtadienis, 17 spalio 2019
Paieška
 
Į pradžią TAURAGĖS
KULTŪROS
CENTRAS

Renginiai rajone
  
Parodos
  
Kultūros centro padaliniai 

 

 


 

 


 
2019-09-12-Žemaičių dienoje Vilniuje – ir Tauragės kultūros centro Lengvosios muzikos orkestro pasirodymai

 

Minint Žemaitijos metus, rugsėjo 14 d. Vilniuje organizuojama Žemaičių diena. Nuotaikingoje šventėje, kuri šiemet sutampa ir su tradicine Tautų muge, bus galima pasižvalgyti, paskanauti, susipažinti ne tik su Žemaitijos, bet ir su įvairių tautų tradicijomis. Turiningoje programoje – ir Tauragės kultūros centro Lengvosios muzikos orkestro pasirodymai.

Žemaičių dienos šventės koordinatorius buvęs telšiškis Edmundas Žalpys ragina jau šį savaitgalį visus žemaičius atvykti į sostinę ir skleisti gerąją žinią apie Žemaitiją.

Žemaičių dienos metu bus pastatytos palapinės su Žemaitijos informaciniais turizmo centrais, vyks degustacijos, mugė, koncertai, rodomi spektakliai. Šventėje netrūks staigmenų, žemaitiškų pašmaikštavimų, įvairių amatų pristatymų. Renginio puošmena –Lietuvos banko išleistos 2 Eur monetos, skirtos Žemaitijai, oficialus pristatymas.

Kad šventė sostinėje būtų dar iškilmingesnė, pakviesti du orkestrai: Palangos pučiamųjų ir Tauragės kultūros centro Lengvosios muzikos orkestras. Pritariant orkestrui,  dainuos tauragiškiai:  Kamilė Smaidžiūnaitė, Gabrielė Nausėdaitė, Ignas Novikovas. Koncerto vedėjas – Eugenijus Ambroza.

Orkestrų pasirodymai vyks rugsėjo 14 d.  17.00 – 18.00 val. Gedimino prospekto scenoje.

 

Tad savaitgalį – visi tauragiškiai susitinkame sostinėje! Smagiai praleisime laiką ir pasimėgausime nuotaikingu tauragiškių muzikantų koncertu. 
 

       Kultūros

  rūmų   meno

Dainų ir šokių ansamblis      

Liaudiškų  šokių grupė

Liaudies teatras    

Vyrų choras

Vokalinis ansamblis            

Liaudiškų šokių kolektyvas

Mišrus choras 

Pučiamųjų instrumentų orkestras
Vokalinis ansamblis
Folkloro ansamblis
Bandonininkų ansamblis
Styginių ansamblis
 
 kolektyvai..
    Folkloro ansamblis.
.
    Moterų šokių grupė ..
    . .
.

    .               

..
 .
.
 .
.
© Visos teisės saugomos. El. p. direktorius.tkc@gmail.com  Kopijuoti ir platinti www.taurageskc.lt skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama.
Tauragės kultūros centras, Dariaus ir Girėno g. 3, LT 72212 Tauragė, tel./faks. (8 446) 62 034, el. p. direktorius.tkc@gmail.com 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188720746   
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.