Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
Spausdinti
Šeštadienis, 14 gruodžio 2019
Paieška
 
Į pradžią TAURAGĖS
KULTŪROS
CENTRAS

Renginiai rajone
  
Parodos
  
Kultūros centro padaliniai 

 

 


 

 


 
2019-01-13 Laisvės gynėjų dienos minėjimas

Laisvė – didžiausia kiekvieno žmogaus ir kiekvienos tautos vertybė. Sausio 13-oji kasmet mums tai primena. Minėdama Sausio 13-ąją, Laisvės gynėjų dieną, Tauragė susiliejo su visa Lietuva: prasidėjęs tylos minute penktadienį, atminties ir bendrystės savaitgalis baigėsi sekmadienį Šv. Mišiomis ir šventiniu koncertu Tauragės Švč. Trejybės bažnyčioje.
Pilnutėlėje bažnyčioje tauragiškiai meldėsi ir minėjo Laisvės gynėjų dieną. Su didžiausia pagarba prisiminti kovojusieji už Lietuvos laisvę – ne tik Sausio 13-osios didvyriai, bet ir pokario partizanai, tremtiniai. 
Nuoširdžius kunigo Mariaus Venskaus žodžius apie meilę Tėvynei ir auką už jos laisvę palydėjo Kultūros centro styginių instrumentų ansamblio „Skercino“ (vadovė Vaiva Bartušienė) ir Tauragės gospel choro „Glorija“ (vadovė Rasa Levickaitė-Šerpytienė) atliekami kūriniai.
Buvo priimta iškilminga jaunųjų šaulių priesaika, padėta gėlių ir uždegtos žvakutės prie paminklo Sausio 13-osios aukoms atminti, gėlių puokštę nunešta ir prie paminklo Kęstučio apygardos partizanams.

 
 
   Mėgėjų

Dainų ir šokių ansamblis      

Liaudies teatras

Styginių ansamblis

 

Bandonininkų ansamblis


 


 
  

 
 
 menokolektyvai 
 Liaudiškų  šokių grupė

Mišrus choras 

Folkloro ansamblis
 Liaudiškų šokių kolektyvasVyrų choras 
  Moterų šokių grupėVokalinis ansamblis.

                 

 .
 
.
 
.
© Visos teisės saugomos. El. p. direktorius.tkc@gmail.com  Kopijuoti ir platinti www.taurageskc.lt skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama.
Tauragės kultūros centras, Dariaus ir Girėno g. 3, LT 72212 Tauragė, tel./faks. (8 446) 62 034, el. p. direktorius.tkc@gmail.com 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188720746   
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.