Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
Spausdinti
Antradienis, 17 rugsėjo 2019
Paieška
 
Į pradžią TAURAGĖS
KULTŪROS
CENTRAS

Renginiai rajone
  
Parodos
  
Kultūros centro padaliniai 

 

 


 

 


 
SAVO AUTORINĘ PARODĄ SURENGĖ DAILININKĖ RENATA LAURAITYTĖ

 

Po praėjusį penktadienį Tauragės kultūros centre įvykusios kultūros sezono atidarymo šventės darbas centre užvirė be jokių didelių įsibėgėjimų. Jau šį pirmadienį, spalio  antrąją dieną įvyko, pirmą kartą Tauragėje savo autorinę parodą surengė raseiniškė dailininkė Renata Lauraitytė. Viešnia iš Raseinių – kultūros centro dailininkė, scenografė, jos tapyba (dažniausiai akrilas) dvelkia  nepaprastu moteriškumu, minimalizmu (kas anaiptol  darbus  nedaro skurdžiais, greičiau – priešingai). Jaučiasi dailininkės emocionalumas, nuoširdumas ir meilė savo darbui. Atėję į parodą, rasite savo sielai apraminti  ar pasidžiaugti visko – liūdesio, džiaugsmo, paveikslai privers susimąstyti apie gyvenimo prasmę, apie svarbiausias bendražmogiškąsias vertybes.

Pristatydama parodą, autorė buvo originali: kiekvienam savo paveikslui, kiekviena jos paveikslo moteris tarsi prabilo dailininkės lūpomis, kiekvienas paveikslas apdainuotas  dailininkės eilėmis. Ji pati sako, kad taip savo darbus pristato pirmą kartą, tačiau šis variantas tikrai įdomus, nes autorės žodis, kaip ir jos potėpis – svarus, tikslus, emocionalus, įtaigus.

„Įsivaizdavau supratusi, kaip gera kartais nematyti, o tik įsivaizduoti žmones, paukščius, jausmus. Tada dar reiktų ir negirdėti vėjo, lietaus, žingsnių, melo. Ne – tik trumpam – aš juk gyvenu.’’- Taip kalba jos lūpomis moterys iš paveikslų.  Ir kiekviena turi ką pasakyti.

Parodą Tauragės kultūros centro fojė kabės visą mėnesį, tad ją galės koncertų renginių metų apžiūrėti šimtai tauragiškių. Apie tai kalbėjo ir Tauragės kultūros centro direktorius Virginijus Bartušis, sveikindamas dailininkę iš mums tokių artimų Raseinių. Ir kaip pagalvoji, ne visada reikia pasaulio įžymybių – čia pat, šalia mūsų dirba daugybė talentingų žmonių, reikia juos tik pastebėti ir įvertinti.

   
     
       
     
     
 

       Kultūros

  rūmų   meno

Dainų ir šokių ansamblis      

Liaudiškų  šokių grupė

Liaudies teatras    

Vyrų choras

Vokalinis ansamblis            

Liaudiškų šokių kolektyvas

Mišrus choras 

Pučiamųjų instrumentų orkestras
Vokalinis ansamblis
Folkloro ansamblis
Bandonininkų ansamblis
Styginių ansamblis
 
 kolektyvai..
    Folkloro ansamblis.
.
    Moterų šokių grupė ..
    . .
.

    .               

..
 .
.
 .
.
© Visos teisės saugomos. El. p. direktorius.tkc@gmail.com  Kopijuoti ir platinti www.taurageskc.lt skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama.
Tauragės kultūros centras, Dariaus ir Girėno g. 3, LT 72212 Tauragė, tel./faks. (8 446) 62 034, el. p. direktorius.tkc@gmail.com 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188720746   
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.