Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
Spausdinti
Pirmadienis, 26 rugpjūčio 2019
Paieška
 
Į pradžią TAURAGĖS
KULTŪROS
CENTRAS

Renginiai rajone
  
Parodos
  
Kultūros centro padaliniai 

 

 


 

 


 
ŠEŠTOJI „RUGPJŪČIO LYRIKA“

 

Rugpjūčio 28-osios vakarą Baltrušaičiuose vyko tradicinis renginys „Rugpjūčio lyrika“. Šis, jau šeštąjį kartą organizuotas ir žiūrovų pamėgtas renginys, šįmet dėl lietaus iš pievelės prie tvenkinio persikėlė į Baltrušaičių kultūros namus. Žiūrovų prigužėjo pilnutėlė salė. Atėjo vietiniai gyventojai, atvažiavo iš Tauragės, Skaudvilės, Pagėgių, Šilalės, net iš Klaipėdos.

Tauragės kultūros centro darbuotojo Sigito Kancevyčiaus sumanytas ir organizuojamas renginys išsiskiria ne tik tuo, kad jame pasirodo vien profesionalūs labiau ar mažiau žiūrovams žinomi atlikėjai, bet ir savo dvasia, kurią pasak paties organizatoriaus nulemia vieta, vis kiti savaip įdomus atlikėjai, žiūrovai.

– Atlikėjų ieškau draugų, bendramokslių ar pažįstamųjų tarpe, kurie dažniausiai sutinka atvykti už simbolinę kuro išlaidų kompensaciją, antra vertus, kai suvažiuoja draugai, savaime atsiranda draugiškumo atmosfera, kuri persiduoda ir žiūrovams, – sako S. Kancevyčius.

Šeštajame „Rugpjūčio lyrikos“ renginyje koncertavo garsus kino, teatro bei televizijos aktorius, dainų autorius ir atlikėjas Giedrius Arbačiauskas, Kauno Valstybinio muzikinio teatro atlikėjas Jonas Ramūnas Laukaitis ir jo dukra Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro pianistė Monika Laukaitytė – Miklovienė, viešnia iš Rusijos dainininkė Luiza Černiakova. Savo kūrinius skaitė klaipėdietis poetas, 2017 metų Ievos Simonaitytės literatūrinės premijos laureatas Sigitas Poškus.

Šeštoji „Rugpjūčio lyrika“ baigėsi, tačiau, tikėtina, kad ji nepaskutinė. Lauksime septintosios...

   
     
         
     
     
  
 

       Kultūros

  rūmų   meno

Dainų ir šokių ansamblis      

Liaudiškų  šokių grupė

Liaudies teatras    

Vyrų choras

Vokalinis ansamblis            

Liaudiškų šokių kolektyvas

Mišrus choras 

Pučiamųjų instrumentų orkestras
Vokalinis ansamblis
Folkloro ansamblis
Bandonininkų ansamblis
Styginių ansamblis
 
 kolektyvai..
    Folkloro ansamblis.
.
    Moterų šokių grupė ..
    . .
.

    .               

..
 .
.
 .
.
© Visos teisės saugomos. El. p. direktorius.tkc@gmail.com  Kopijuoti ir platinti www.taurageskc.lt skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama.
Tauragės kultūros centras, Dariaus ir Girėno g. 3, LT 72212 Tauragė, tel./faks. (8 446) 62 034, el. p. direktorius.tkc@gmail.com 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188720746   
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.