Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
Spausdinti
Ketvirtadienis, 17 spalio 2019
Paieška
 
Į pradžią TAURAGĖS
KULTŪROS
CENTRAS

Renginiai rajone
  
Parodos
  
Kultūros centro padaliniai 

 

 


 

 


 
IR AŠ GALIU
 

Tokiu pavadinimu spalio 26 dieną Tauragės kultūros rūmuose vyko respublikinis neįgaliųjų meno mėgėjų renginys-konkursas. Jo reklamoje buvo užrašyti žodžiai: „Neįgaliųjų žmonių nebūna. Kiekvienas esame mozaikos akmenėlis, iš kurių susidėlioja visuomenės paveikslas“. Ir iš tikrųjų, Adakavo socialinės globos namų organizuota šventė parodė tą įstabų paveikslą. Į respublikinį renginį suvažiavo atlikėjai net iš 15 socialinės globos namų: Macikų, Jurdaičių, Jotainių, Adakavo, Prūdiškių, Ilguvos, Kupiškio, Duseikių, Strėvinikų, Suvalkijos, Kalvarijos, Lavėnų, Padvarių, Skemų ir Kėdainių.

Susirinkusiuosius į šventę pirmiausia pasveikino jos vedėjas, žinomas ir populiarus dainininkas Valdas Lacko. Į sceną kopė ir dalyvius sveikino Adakavo parapijos klebonas Stasys Šlepavičius, LR Seimo narė Aušrinė Norkienė, Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Vytautas Navickas, Adakavo bendruomenės pirmininkas Romualdas Levanauskas, globos namų vadovai ir kt.

Kadangi tai meno mėgėjų konkursas, renginyje buvo pristatyta ir vertinimo komisija. Jos pirmininkas – Tauragės kultūros centro direktorius Virginijus Bartušis, nariai šio centro specialistai – muzikas Arūnas Rakevičius, režisieriai Algima Jusčiuvienė ir Sigitas Kancevyčius.

Konkurso sąlygos buvo tokios, kad komisija turėjo išrinkti vieną geriausiai pasirodžiusį kolektyvą. Juo pripažintas Kėdainių socialinės globos namų kolektyvas. Visą dieną vykusiame renginyje pasirodė daug įdomių atlikėjų – solistų, instrumentalistų, dvi kaimo kapelos, buvo čigoniškų šokių ir dainų, spektaklių, ansamblių ir kitokio žanro atlikėjų. Kultūros centro foje veikė Tauragės neįgaliųjų gausi, turininga, įdomi darbų paroda. Renginyje koncertavo populiarusis Valdas Lacko. Po konkurso visi kolektyvai buvo apdovanoti ir pagerbti.

Vienas iš pagrindinių šio renginio rėmėjų – Tauragės kultūros centras.

 
   
      
      
     
     
 

       Kultūros

  rūmų   meno

Dainų ir šokių ansamblis      

Liaudiškų  šokių grupė

Liaudies teatras    

Vyrų choras

Vokalinis ansamblis            

Liaudiškų šokių kolektyvas

Mišrus choras 

Pučiamųjų instrumentų orkestras
Vokalinis ansamblis
Folkloro ansamblis
Bandonininkų ansamblis
Styginių ansamblis
 
 kolektyvai..
    Folkloro ansamblis.
.
    Moterų šokių grupė ..
    . .
.

    .               

..
 .
.
 .
.
© Visos teisės saugomos. El. p. direktorius.tkc@gmail.com  Kopijuoti ir platinti www.taurageskc.lt skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama.
Tauragės kultūros centras, Dariaus ir Girėno g. 3, LT 72212 Tauragė, tel./faks. (8 446) 62 034, el. p. direktorius.tkc@gmail.com 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188720746   
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.