Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
Spausdinti
Antradienis, 17 rugsėjo 2019
Paieška
 
Į pradžią TAURAGĖS
KULTŪROS
CENTRAS

Renginiai rajone
  
Parodos
  
Kultūros centro padaliniai 

 

 


 

 


 
IŠKILMINGAI PAMINĖTA MOKYTOJŲ DIENA
 

Šį trečiadienį ,spalio 4 dieną, Tauragės kultūros centre iškilmingai paminėta tarptautinė Mokytojų diena.

Ši diena paskelbta minėtina diena UNESCO iniciatyva. Ja siekiama atkreipti dėmesį į itin svarbų mokytojo darbą. Šią dieną svarbu aptarti ne tik visuotinio švietimo problemą, bet ir mokykloje plintančią rūkymo, narkomanijos, mokinių smurtavimo problemą; išspręsti žemą mokytojų atlyginimo klausimą.

Kai kas galvoja, kad mokytojo darbas – pavydėtina profesija. Ilgos atostogos, trumpa darbo diena. Tačiau iš tiesų kasdieninis mokytojo darbas be galo varginantis, turi prisiimti atsakomybę už vaiko išsilavinimą ir patį ugdymą.

Apie tai buvo užsiminta ir vykusiame renginyje, į kurį susirinko Tauragės rajono pedagogai, atvyko svečių – rajono savivaldybės meras Sigitas Mičiulis, LR Seimo narė Aušrinė Norkienė, kunigai Vytautas Gedvainis ir Mindaugas Dikšaitis . Pedagogus sveikino jaunoji smuikininkė iš Tauragės muzikos mokyklos Alina Trakšelytė (mokytoja Liajana Bagdonienė). Rajono meras įteikė nusipelniusiems mokytojams padėkos raštus, savo ruoštu tokius raštus įteikė ir švietimo skyriaus vedėjas Egidijus Šteimantas. Mokytojai buvo pakviesti į Tauragės Švenčiausiosios Trejybės bažnyčią, kur rytoj (spalio 5 d.) po pamaldų vyks džiazo koncertas, kuriame dalyvaus garsus džiazo virtuozas Petras Vyšniauskas. O po iškilmingo posėdžio, prasmingų renginio vedėjo Algirdo Petraičio žodžių ir palinkėjimų, visi stebėjo Šiaulių dramos teatro spektaklį „Vardan tos“.

   
     
      
     
     
 

       Kultūros

  rūmų   meno

Dainų ir šokių ansamblis      

Liaudiškų  šokių grupė

Liaudies teatras    

Vyrų choras

Vokalinis ansamblis            

Liaudiškų šokių kolektyvas

Mišrus choras 

Pučiamųjų instrumentų orkestras
Vokalinis ansamblis
Folkloro ansamblis
Bandonininkų ansamblis
Styginių ansamblis
 
 kolektyvai..
    Folkloro ansamblis.
.
    Moterų šokių grupė ..
    . .
.

    .               

..
 .
.
 .
.
© Visos teisės saugomos. El. p. direktorius.tkc@gmail.com  Kopijuoti ir platinti www.taurageskc.lt skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama.
Tauragės kultūros centras, Dariaus ir Girėno g. 3, LT 72212 Tauragė, tel./faks. (8 446) 62 034, el. p. direktorius.tkc@gmail.com 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188720746   
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.