Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
Spausdinti
Antradienis, 17 rugsėjo 2019
Paieška
 
Į pradžią TAURAGĖS
KULTŪROS
CENTRAS

Renginiai rajone
  
Parodos
  
Kultūros centro padaliniai 

 

 


 

 


 
KULTŪROS CENTRO DAINININKAI PASVEIKINO MOKYTOJAS

 

Šiandien, spalio 5-ąją, Tauragės kultūros centro lengvosios muzikos orkestro vokalinė grupė surengė šiltą koncertą Tarailių progimnazijos pedagogams Mokytojo dienos proga. Dainininkai atliko orkestro vadovo Arūno Rakevičiaus sukurtas ir aranžuotas lietuviškų dainų popuri, Raimundo Paulo „Mano gimtinė“ (žodžiai šių eilučių autoriaus), Virginijus ir Virginija Bartušiai padainavo „Baltą paukštį“. Buvęs šios mokyklos (kaip jis pats sakė) padauža solistas Justas Kirstukas pasakė gražių žodžių savo auklėtojai, padovanojo jai gėlių ir su Virginija padainavo „Meilės valsą“. Mokytojų (beje, vien tik tik moterys, vyrų nebelikę šioje mokykloje) veiduose švietė šypsenos ir vyravo šventiška nuotaika. Šią dovaną savo kolegoms dovanojo (buvo idėjos autoriai) Nijolė ir Arūnas Rakevičiai. Nijolė Tarailiuose dirba muzikos mokytoja ir yra ansamblio dainininkė, Arūnas vadovauja čia muzikiniams kolektyvams. Pedagoges sveikino šių eilučių autorius, kultūros centro vardu sveikino Virginijus Bartušis. Kultūros darbuotojų ir Tarailių progimnazijos bendradarbiavimas turi gražias ir solidžias tradicijas. 

   
     
    
     
     
 

       Kultūros

  rūmų   meno

Dainų ir šokių ansamblis      

Liaudiškų  šokių grupė

Liaudies teatras    

Vyrų choras

Vokalinis ansamblis            

Liaudiškų šokių kolektyvas

Mišrus choras 

Pučiamųjų instrumentų orkestras
Vokalinis ansamblis
Folkloro ansamblis
Bandonininkų ansamblis
Styginių ansamblis
 
 kolektyvai..
    Folkloro ansamblis.
.
    Moterų šokių grupė ..
    . .
.

    .               

..
 .
.
 .
.
© Visos teisės saugomos. El. p. direktorius.tkc@gmail.com  Kopijuoti ir platinti www.taurageskc.lt skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama.
Tauragės kultūros centras, Dariaus ir Girėno g. 3, LT 72212 Tauragė, tel./faks. (8 446) 62 034, el. p. direktorius.tkc@gmail.com 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188720746   
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.