Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
Spausdinti
Antradienis, 17 rugsėjo 2019
Paieška
 
Į pradžią TAURAGĖS
KULTŪROS
CENTRAS

Renginiai rajone
  
Parodos
  
Kultūros centro padaliniai 

 

 


 

 


 
PRADĖTA RENGTI KNYGA „IŠ TAURAGĖS - LIETUVAI“
 

Vakar, spalio 17 d., grupelė Tauragės kultūros centro darbuotojų apsilankė Kaišiadoryse įsikūrusioje leidykloje „Printėja“. Su šia leidykla bandoma tartis dėl knygos „Iš Tauragės – Lietuvai“ išleidimo sausio mėnesį. Kaip žinia, Tauragės kultūros centre dvejus metus vyko projektas, kurio metu, visi atvykę į kultūros rūmus, galėjo nusifotografuoti ir parašyti palinkėjimą ar linkėjimus Lietuvai iš Tauragės artėjant valstybės atkūrimo 100-mečiui.

Prie Lietuvos simbolių (Tautinės giesmės teksto ir Nepriklausomybės akto išdidintų kopijų) per šį laikotarpį padaryta per 500 nuotraukų, ant lapelių užrašyta per 1200 palinkėjimų, vaikų piešinukų ir t.t. Daug parašė į Kultūros rūmus atvykę koncertuoti meno kolektyvai, svečiai, garsūs žmonės, Tauragės moksleiviai. Yra užrašų latvių, gruzinų ir kitomis kalbomis. Visa tai reikėjo apibendrinti, išrūšiuoti, suklasifikuoti. Kad pažadėtoji knyga išeis, tuo jau neabejojama. Galbūt ne 100 procentų visi rašiusiej linkėjimus išvys savo raštą ar nuotrauką (to padaryti neįmanoma dėl techninių galimybių), tačiau daugelis tikrai pamatys ir galės pasidžiaugti prisidėję prie Lietuvos valstybės šimtmečio paminėjimo. Beje, knygoje bus ir rimtų istorinių straipsnių, kitų detalių, bet tai tegul lieka paslaptis.  

   
     
      
     
     
 

       Kultūros

  rūmų   meno

Dainų ir šokių ansamblis      

Liaudiškų  šokių grupė

Liaudies teatras    

Vyrų choras

Vokalinis ansamblis            

Liaudiškų šokių kolektyvas

Mišrus choras 

Pučiamųjų instrumentų orkestras
Vokalinis ansamblis
Folkloro ansamblis
Bandonininkų ansamblis
Styginių ansamblis
 
 kolektyvai..
    Folkloro ansamblis.
.
    Moterų šokių grupė ..
    . .
.

    .               

..
 .
.
 .
.
© Visos teisės saugomos. El. p. direktorius.tkc@gmail.com  Kopijuoti ir platinti www.taurageskc.lt skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama.
Tauragės kultūros centras, Dariaus ir Girėno g. 3, LT 72212 Tauragė, tel./faks. (8 446) 62 034, el. p. direktorius.tkc@gmail.com 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188720746   
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.