Renginių apžvalgos

2019-06-07-Kviečiame jungtis prie akcijos

By 2020 18 sausioNo Comments

Birželio 14-ąją – Gedulo ir vilties dieną – 11:59 Lietuvoje skelbiama VISUOTINĖ TYLOS M1NUTĖ. Visa Lietuva sustos tam, kad pagerbtume tautiečius nukentėjusius nuo tremties ir kalinimų. Kviečiame visus tapti šios iniciatyvos dalimi!

Birželio 14-ąją Tauragėje, jungiantis prie akcijos VISUOTINĖ TYLOS M1NUTĖ, visą dieną bus galima NEMOKAMAI lankytis Tauragės mieste buvusioje NKVD (MGB) būstinėje šiuo metu daugeliui žinoma „Šubertinės“ vardu ( Prezidento g. 38). 13 val. vyks minėjimas „Viską saugok, atmintie“ ( kančių namų kiemelyje).

Ar kada teko susimąstyti, kokia trumpa, bet taip pat ir prasminga gali būti 1 minutė? Jei visa Lietuva akimirkai sustotų ir tą 1 minutę paklausytų tylos išsaugotume dešimčių tūkstančių tautiečių, patyrusių tremtį ir kalinimus, likimus, istorijas ir atminimą. Sugrąžintume juos namo ir sukurtume ateitį jų istorijai. Vos per 1 minutę!

Prie projekto „Misija Sibiras“ jau trečius metus įgyvendinamos iniciatyvos, skirtos Gedulo ir vilties dienai paminėti, gali prisijungti kiekvienas, kad ir kur bebūtų! Todėl kviečiame tapti iniciatyvos dalimi ir kartu su savo kolegomis prisidėti prie vieningiausios tylos, kuri kada nors buvo Lietuvoje.

Kviečiame registruotis ir tapti iniciatyvos dalimi www.tylosminute.lt , kur bus galima rasti visas, prie iniciatyvos prisijungusias, įstaigas, parsisiųsti garso įrašą, skirtą Visuotinei tylos minutei bei vizualiką, kurią galima naudoti savo socialiniuose tinkluose ir taip parodyti, jog prisijungiate prie Visuotinės tylos minutės.

Kurkime tradicijas kartu!