Šiltą ir skaidrų rugpjūčio 28 dienos vakarą kelios dešimtys poetų iš Šiaulių, Telšių, Šilutės, Šilalės, Kėdainių, Raseinių, Kelmės, Skaudvilės, Skuodo, Joniškio, Plungės, Tauragės dalyvavo klubo „Žingsniai“ renginyje „Saulėlydžio posmai“. Tradicinėje poezijos vakaro vietoje – ant Jūros upės kranto prie pėsčiųjų tilto su eilėraščių posmais, muzika ir pakylėta nuotaika palydėta saulė ir išeinanti vasara.

Meniškieji tauragiškiai, literatų klubo „Žingsniai“ nariai ne tik pristatė naują eilėraščių kompaktinę plokštelę „Saulėlydžio posmai“, dalinosi savo kūryba, bet ir džiaugėsi svečių gausa, kuriems kaip ir tauragiškiams negailėta skambių aplodismentų.

Savo kūrybą skaitė ir jauni, ir vyresni, ir literatų klubo naujokai, ir klubo senbuviai. Tarp gražių ir prasmingų posmų puikiai įsipynė gitaros akordai bei ansamblio „Tango plius“ atliekami muzikiniai kūriniai ir dainos.

Palydėjus saulę, netilo kalbos, prisiminimai ir bendraminčių planai susitikti ir kitąmet.

„Labai daug gražių žodžių norisi pasakyti mūsų mieliems žiūrovams, klausytojams, moraliniams ir finansiniams mūsų rėmėjams. Ačiū, kad ateinate ir mus palaikote, kad klausote mūsų eilių, kurios visada plaukia iš širdies“, – atsisveikindamas dėkojo šio vakaro iniciatorius, vedantysis Eugenijus Šaltis.

Ačiū organizavusiems, dalyvavusiems, klausiusiems ir pasidalinusiems savo šiltomis emocijomis.

Renginį finansavo bei kompaktinės plokštelės leidybai lėšas skyrė Lietuvos kultūros taryba ir Tauragės rajono savivaldybė.