Rugsėjo 3 d. savo gimtajame mieste, Tauragės kultūros rūmuose, autorinę programą „Dainuoju tau prie Jūros!” pristatė tauragiškė, dainininkė, kompozitorė, pianistė ir poetė, Jungtinėse valstijose gyvenanti Gintarė Jautakaitė.

Legendinių dainų – “Kregždutės”, “Viešpaties lelija” atlikėja susirinkusiems padovanojo jaukų, nuoširdų ir įspūdingą muzikos vakarą. Nepaprastai skaidrus Gintarės balsas, išskirtinė ir prasminga jos muzika džiugino ir sušildė kiekvieno atvykusiojo jausmus.

Nuoširdūs gerbėjų, buvusių kaimynų, kolegų, rajono vadovų sveikinimai, prisiminimai, palinkėjimai skriejo nenutylant plojimams.

Gintarė Jautakaitė yra dirbusi su garsiais muzikos prodiuseriais ir didžėjais, koncertavusi didžiausiose Didžiosios Britanijos scenose, o įrašų kompanijoje „EMI-Sony“ įrašyta jos autorinė plokštelė „Earthless“ yra pelniusi 13-ąją vietą populiariausių pasaulio CD sąraše.

Pasaulinio garso tauragiškė puikiai žinoma vyresniajai, kuriai šios atlikėjos pristatinėti nereikia – žiūrovai žavisi Gintarės deimantinio skaidrumo balsu, jos jautriomis ir melodingomis dainomis, talentu kurti eiles, groti fortepijonu ir tapyti paveikslus. Muzikoje ji laisva, mėgstanti improvizaciją ir nenuspėjama. Tai įvairialypis mūsų šalies talentas ir Lietuvos kultūros ambasadorė pasaulyje – jai plojo JAV, Anglijos, Norvegijos, Airijos, Austrijos, Liuksenburgo publika.

Beje, Gintarės mama Nijolė Stankutė -Jautakienė – pirmoji Tauragės dainų ir šokių ansamblio „Jūra“ vadovė. Tad šilti palinkėjimai dar ilgai džiuginti žiūrovų širdis skriejo ir šio kolektyvo nariams.

Dar viena puiki žinia – Gintarė sutiko tapti Tauragės garbės ambasadore ir dar plačiau skleisti gerąją žinią apie mūsų kraštą – Lietuvą, Tauragę. Tai liudija ir jos kuriamos bei atliekamos dainos.

LIETUVA, LIETUVA, LIETUVA…

Su saulėlydžiais jūros rausvais

Su jazminų delčia virš kalvos

Su mėlynių krepšeliais pilnais.

LIETUVA, LIETUVA, LIETUVA…

Nuo Medvėgalio lig Dainavos

Tu esi man Pasauly viena

Ir nėra man kitos LIETUVOS.

Už puikų renginį ir emocijas dėkojame organizatoriams, rėmėjams ir žinoma pačiai atlikėjai – Gintarei Jautakaitei!