Lapkričio 14-ąją Tauragės kultūros rūmuose skambėjo muzika, sveikinimo ir padėkos žodžiai – čia surengta tradicinė rajono žemdirbių šventė.

Kultūros rūmų fojė visi pasitikti su namine duona, pavaišinti arbata, natūraliomis sultimis, sūriu, kitais, pačių ūkininkų gamintais gardumynais.

Padėkoti nuo seno darbštumu ir atsidavimu savo žemei ir savo kraštui garsėjantiems žmonėms už metų darbus į šventę atvyko LR Seimo narės Aušrinės Norkienės patarėja Sandra Triukaitė- Valinčienė, Europos Parlamento nario Bronio Ropės padėjėja Jolanta Vaitiekienė, LR Žemės ūkio rūmų vicepirmininkas Vytautas Buivydas, Tauragės rajono savivaldybės meras Dovydas Kaminskas, mero pavaduotoja Virginija Eičienė ir kiti svečiai.

Darbščioms rajono šeimoms, ūkininkams dėkota ir dovanos teiktos už naujovių paieškas, ūkininkavimo įvairovę, mišraus ūkio vystymą, pažangių technologijų diegimą ir verslo stiprinimą.

LR Seimo narės Aušrinės Norkienės padėkos už naujovių paiešką – gyvūnų krematoriumo įrengimą įteiktos Tomai ir Vitalijui Žebeliams, už mišraus ūkio vystymą – Laimai ir Vytautui Grikšams, už ūkininkavimo įvairovę – Redai ir Jonui Abromams.

ES parlamentaro Bronio Ropės atstovė už sukurtą maisto tiekimo grandinę „Nuo lauko iki stalo“ padėką įteikė Daliai Kalendravičienei.

Žemės ūkio rūmų padėkos už jaunatvišką ryžtą imtis žemės ūkio veiklos įteiktos Godai ir Ovidijui Dapkams ir Juozui Dubiui.

Savivaldybės meras Dovydas Kaminskas už pažangių technologijų diegimą ekologiniame ūkyje padėkas įteikė Žygaičių seniūnijos ūkininkams Laimutei ir Arūnui Macams, už sėkmingą pieno ūkio plėtrą – Skaudvilės seniūnijos ūkininkams Vidai ir Rolandui Zubrickams, už braškių auginimo verslo stiprinimą – žygaitiškiams Vitai ir Algirdui Biliūnams, už aviečių auginimo verslo stiprinimą – lauksargiškiams Rimantei ir Mindaugui Butrimams, už gėlių auginimo verslo stiprinimą – žygaitiškiams Vitalijai ir Saulyčiui Steponaičiams bei braškių auginimo verslo stiprinimą – Mažonų seniūnijos ūkininkui Vitalijui Kailiukaičiui.

Susirinkusius linksmino šmaikščioji Stefutė, skambias melodijas dovanojo muzikos kapela „Padkava“, koncertavo „Du Donatai“.