Tęsdami gražią ir prasmingą tradiciją, š. m. sausio 19 d. Vilniuje gyvenantys buvę tauragiškiai susitiko su bičiuliais iš savo gimtojo miesto. Šiemet burtasi Vilniaus Mažajame teatre. Tai jau 14-asis režisierės G. Urmonaitės iniciatyva kartu su Tauragės krašto draugija surengtas kraštiečių susitikimas.

Smagios šventės metu Tauragės liaudies teatras parodė spektaklį – Stasio Žemaičio „Mirta Činčibiraitė“, skambėjo muzika, vyko įdomūs pokalbiai, diskusijos.

Susitikime akcentuota teatro tema – juk šiemet Tauragės liaudies teatras minės 60 metų sukaktį. Sveikindami teatralus bei visus susirinkusius kraštiečius, Tauragės rajono savivaldybės meras Dovydas Kaminskas, buvęs Tauragės meras Sigitas Mičiulis, kiti garbūs svečiai linkėjo smagaus laiko kartu.

Prieš 14 metų režisierės Genovaitės Urmonaitės pradėta iniciatyva virto į gražią tradiciją, prie kurios jau keleri metai prisideda ir rajono vadovai, verslininkai, tarybos nariai.

Klausantis Allbino Batavičiaus bandonijos, smuikininkės Justės Komskytės atliekamų kūrinių, Liudo Mikalausko, Donaldos Meiželytės dainų, vartant Tauragėje išleistas kraštiečių knygas, pasidžiaugta, kad ši tradicija kasmet vis gilėja ir tvirtėja.

Dėkojame visiems, kurie dalyvavo ir prisidėjo prie kraštiečių šventės organizavimo.

Susitikime dalyvavusių kraštiečių nuotraukos