Įvykiai

2020-01-28 Ką dar be mokslų galima veikti Tauragėje? Savanoriauti!

By 2020 28 sausio14 vasario, 2020No Comments

Savanorystė Tauragės kultūros centre (TKC) yra svarbi institucijos dalis, skatinanti miestiečius ir miesto svečius prisidėti prie visiems atviros erdvės – Tauragės kultūros centro – kūrimo, kultūros sklaidos ir bendruomeniškumo puoselėjimo. Įsitraukdami į savanorystę, aplinką, kurioje norime augti, kuriame kartu, tad drauge užtikriname ir tvaresnę miesto plėtrą. TKC savanoriai – mūsų ambasadoriai, kurie apsilankymą čia mūsų svečiams gali paversti ypatinga patirtimi.

•      KAS GALI TAPTI TKC SAVANORIU?

Savanoriauti kviečiame 13 – 22 metų, bet kokios lyties, religinių ar politinių įsitikinimų asmuo, norintis praplėsti savo akiratį kultūriniame ir meno lauke bei, žinoma, prisidėti prie geresnės ir socialiai atsakingesnės visuomenės kūrimo.

•      KODĖL VERTA TAPTI TKC SAVANORIU?

Savanorių veikla TKC visų pirma remiasi geranoriškumo, tarpusavio sutarimo, bendradarbiavimo, atvirumo ir pagarbos kitam vertybėmis. Siekiame svetingo požiūrio į vienas kito pasiūlymus ir idėjas, tad savanorystės veiklą matome kaip neformalų mokymąsi, kuris svarbus ugdant įvairialypę asmenybę.

Savanorystė TKC taip pat atveria galimybę susipažinti su įvairiais kultūros ir meno kūrėjais, įgyti naujų pažįstamų ir draugų bei naudingos patirties.

Taigi, savanoriaudamas TKC dalyvauji kuriant ir savo aplinką, ir miestą, kuriame gyveni.

•      SAVANORIŲ VEIKLOS TKC

Savanorystė apima šias pagrindines veiklas:

• pagalba organizuojant, koordinuojant ir viešinant renginius;

• įsitraukimas į TKC projektų įgyvendinimą ir vystymą;

• pagalba kuriant ir skatinant įvairiai TKC auditorijai draugišką aplinką.

Visas savanorystės veiklas lydi kas dvi savaites vykstantys savanorių susitikimai, kuriuose galime geriau vienas kitą pažinti ir aptarti tolimesnius darbus bei idėjas.

•      KAIP TAPTI TKC SAVANORIU?

Į savanorystę TKC žiūrime atsakingai, tad visuomet pirmiausia norime išsiaiškinti tavo ir mūsų lūkesčius, aptarti, kaip vieni kitiems galime pagelbėti geriausiai.

Nori tapti TKC savanoriu? Atsakingai užpildyk TKC anketą, ir su Jumis susisieks kultūrinių veiklų su jaunimu organizatorė.

Anketą rasitehttps://bit.ly/2vtUaR0

Esame jauni šioje srityje, tad pažadame tobulėti, kartu su jumis. Norintys  bendradarbiauti su TKC kultūrinių veiklų su jaunimu organizatoriais, kreiptis el.p. jaunimoveikla.tkc@gmail.com