Mokytis galima įvairiais būdais. Tai įrodė ir šių dienų situacija, kviečianti visus #LiktiNamie.

Dėl visuotinio karantino užvėrę įstaigų duris, kiek pakoregavę darbotvarkes, bendravimo įpročius, Tauragės kultūros centro darbuotojai, kolektyvų vadovai, nariai aktyviai bendrauja virtualioje erdvėje.

Balandžio 7-ąją visus sujungė unikalios programos “Pasitikėjimas komandoje” autorės, produktyvumo ir komandinio elgesio trenerės Lianos Mogišaitės vedami mokymai.

Nuotoliniu būdu mokytasi, diskutuota apie tai, kaip atsikratyti negatyvių minčių,  įveikti nuotolinio bendravimo iššūkius, nerimą dėl netikrumo ateitimi, kaip komandai elgtis krizėje, nepasiklysti informacijos gausoje ir prioritetuose. Kartu ieškota nuoseklaus tikslų siekimo ir naujų galimybių.

Lianos Mogišaitės energija, gera nuotaika, įtaigumas, labai paprastai išaiškinama ir sudėtingiausia informacija, leido suvokti, kad motyvacijos iššūkiai vienija mus visus, kad veikti komandos labui galime bet kokiose situacijose.

UAB Dorevi lektorė Liana Mogišaitė – andragogė-praktikė, konsultantė, trenerė. Liana nuo 1995 metų turi darbo patirtį paslaugų teikimo bei pardavimo srityse, nuo 2001 metų turi vadovavimo ir efektyvaus žmogiškųjų išteklių valdymo srityse. L. Mogišaitė yra praktiškai įgijusi įmonių kūrimo ir vystymo patirties. Nuo 2004 metų užsiima mokymo ir konsultavimo praktika. Lianos mokymai orientuoti į interaktyvią diskusiją, praktinių situacijų analizę, išsamų informacijos pateikimą.

AČIŪ lektorei Lianai Mogišaitei už įdomius ir produktyvius mokymus, visiems dalyvavusiems – už norą tobulėti  ir darniai dirbti komandoje!

Citata iš mokymų: „Pyktis yra nuostabiausias įrankis atkeršyti sau”. Tad nepykim, nekeršykim, mylėkim save ir kitus.