Balandžio 27-oji – Lietuvos medicinos darbuotojų diena. Šia proga nuoširdžiai sveikiname visus medikus- gydytojus, slaugytojus bei visus, kurie savo gyvenimą paskyrė sveikesnės visuomenės kūrimui.

Nuoširdus AČIŪ Jums už pasiaukojamą darbą, už kasdien kuriamus mažus ir didelius stebuklus, už supratimą, kad didžiausia vertybė – žmogaus sveikata.

Tik Jūsų žinių ir iniciatyvumo dėka medicina kiekvieną dieną žengia į priekį, suteikdama pacientams galimybę gauti vis pažangesnes asmens sveikatos priežiūros paslaugas.

Meilė, Viltis ir Tikėjimas telydi Jūsų kilnius darbus!

Medicinos darbuotojų  dienos paminėjimo ištakos siekia beveik šimtmetį – 1918-uosius metus, oficialiai ji įteisinta tik 2004-aisiais. Lietuvos medicinos darbuotojų šventė skirta šalies medikams – gydytojams, slaugytojams bei visiems, savo gyvenimą paskyrusiems sveikesnės visuomenės kūrimui.

Balandžio 27–oji pasirinkta neatsitiktinai – šią dieną 1918 metas Lietuvos valstybės Tarybos sprendimu buvo įkurta Sveikatos komisija. Kaip teigiama istoriniuose dokumentuose, Garbė rūpintis savo šalies žmonių sveikatos apsauga tuo metu buvo patikėta tautos patriarchui daktarui Jonui Basanavičiui, inžinieriui profesoriui Steponui Kairiui ir kunigui Justinui Staugaičiui bei vėliau prie jų veiklos prisijungusiam daktarui Jurgiui Aleknai, tapusiam Vidaus reikalų ministerijos Sveikatos departamento direktoriumi.