Liepos 11 d. Kunigiškiuose surengta tradicinė kasmetinė kraštiečių šventė. Šiemet ji buvo ypatinga – Kunigiškiams suėjo net 350 metų ir į šventę rinktasi jau 25 kartą.
350-25-15 šie gražūs skaičiai turėjo būti pažymėti griausmingai, su daug geros nuotaikos, daug svečių, daug muzikos, šokio, dainų ir plojimų. Būtent taip ir buvo!
Šventė startavo ankstyvą šeštadienio rytą, kuomet gaudyti didžiausio ir sunkiausio laimikio išlydėti visi žvejai. Kiek įdienojus prasidėjo sporto varžybos, seniūnaičio M. Lukošaičio ir seniūno V. Skiriaus taurėms laimėti. Vieni žaidė krepšinį, kiti varžėsi tinklinio aikštelėje. Visą dieną buvo galima stebėti skulptoriaus Juozo Budzinausko darbą. Buvo gaminama „Kunigiškių“ skulptūra, visada padėsianti prisiminti kaimo pavadinimo atsiradimą.
Mažieji šventėje galėjo džiaugtis nemokamu batutu, daug gerų emocijų ne tik vaikams, bet tėveliams suteikė putų „šou“, buvo galima dalyvauti visuomenės sveikatos biuro pramogose.
Vakarinė šventė dalis, kaip jau įprasta, pradėta Kunigiškių himno giedojimu, svečių sveikinimais, sporto bei žvejų apdovanojimais, seniūnijos bendruomenių pasirodymais. Nebuvo pamiršti ir patys mažiausi kunigiškiškiečiai, kuriems įteiktos simbolinės dovanos.
Koncertinę dalį pradėjo Pagramančio duetas, vėliau visus atvykusius savo dainomis džiugino Kunigiškių, moterų ansamblis „Miražas“, vakarą tęsė grupės „Vyšnios“ ir „ Lietuvaičiai“, o kam buvo maža šokių ir linksmybių, paskutines jėgas galėjo atiduoti su DJ Darex‘u.
vidurnaktį dangų nušvietė visai netikėtai bendruomenei padovanoti fejerverkai. Visos šventės metu vyko loterija, su daugybe rėmėjų prizų, o pagrindinį prizą,poilsinį kelialapį dviem, dovanojo bendruomenė „Kunigiškietis“.
Pasidžiaukime dar kartą šventės akimirkomis ir iki kitų metų!