Rugpjūčio 4 d. Seimo III rūmų parodų galerijoje atidaryta unikali Tauragės krašto austinių darbų paroda „Babutės raštų pynė“. Norkaičų tradicinių amatų ir etnokultūros centro vadovės Jurgitos Brazauskienės ir Pagramančio regioninio parko kultūrologės Linos Misiulytės iniciatyva iš skrynių ir kuparų iškelti Tauragės apylinkių audėjų darbai sugulė į parodą ir gražiai įprasmino Tautodailės metus. Surinkta apie 570 audėjų darbų. Mažąją jos dalį- apie 30 lovatiesių, staltiesių, rankšluosčių bei takelių galima pamatyti parodoje LR Seime iki rugpjūčio 17 d.
Į parodos atidarymą atvyko Tauragės r. Norkaičių kaimo bendruomenės „Galmena“ nariai, Norkaičių tradicinių amatų ir etnokultūros centro folkloro ansamblis „Saulėkalnis“, vadovė Jolanta Kažukauskienė, savo dainomis ir šokiais pagyvino šventę. Šventės svečias – Albinas Batavičius– bandonininkas, Vilniaus žemaičių kultūros draugijos sąjungos narys, Tauragės rajono Garbės pilietis. susirinkusius pasveikino LR Seimo narė Aušrinė Norkienė, Seimo narys Antanas Vinkus, kuris visada nuoširdžiai džiaugiasi iš Tauragės krašto atvežtomis parodomis.
Tad kviečiame iki rugpjūčio 17 d. aplankyti parodą, kur pasak parodos autorių, „vaizdas vertesnis už tūkstantį žodžių…“.
Aušrinės Norkienės ir Norkaičių tradicinių amatų ir etnokultūros centro nuotraukos