Šiemet Tauragės liaudies teatras mini savo 60-metį. Graži sukaktis paminėta spektakliu, muzika ir poezija Vido Bartmino sodyboje.
Jaukioje ir išpuoselėtoje erdvėje, aukštai danguje sklandant gervėms, gausus būrys žiūrovų stebėjo Genovaitės Urmonaitės ir jos liaudies teatro artistų vaidinimus (improvizacijas), klausėsi Violetos Girdžiuvienės atliekamų dainų, Lietuvos birbynininko Kazio Budrio melodijų.
Susirinkusius kaip visad žavėjo režisierės Genovaitės Urmonaitės vaidyba ir režisūra, leidžianti visiems akimirksniu psijusti ne Bartminų sodyboje, o kažkur nerealioje, nežemiškoje erdvėje, kurioje yra ir žemiškų dalykų – verda spektaklis, netgi teismas vyksta.
“Kiekvienas spektaklis, vykstantis netradicinėje erdvėje, įgauna ypatingą spalvą, leidžia naujai prisiliesti prie literatūrinės medžiagos, kalbos, papročių. Tai džiugina!,”- teigė ir susirinkusius bei teatralus sveikinę valdžios atstovai, šventėje dalyvavusi poetė Dalia Teišerskytė bei kiti svečiai.
Nuoširdus AČIŪ teatrui, režisierei Genovaitei, sodybos savininkams ir visiems aktoriams už teatro puoselėjimą ir nepakartojamas akimirkas.
Tegyvuoja Tauragės liaudies teatras, šiemet švenčiantis savo 60-metį!
#TauragėsLiaudiesTeatras #Šešiasdešimtmetis #Tauragė

Renginį finansavo Lietuvos kultūros taryba ir Tauragės rajono savivaldybė.

Eugenijaus Šalčio FB nuotraukos