Penktadienio vakarą per Lietuvą nuūžė akcija „Visa Lietuva šoka“. Tūkstančiai tradicinių šokių entuziastų sukviečiantis renginys tik patvirtina, kad lietuviai – puikūs šokėjai, su pora ar be poros – sukasi su didžiausiu malonumu. Prie akcijos, kaip ir kasmet aktyviai jungėsi ir tauragiškiai.

Prie Tauragės kultūros rūmų suktis šokio sūkury, pasimokyti šiam regionui būdingų šokių, dainų kvietė ansamblis „Radasta“, Baltrušaičių liaudiškos muzikos kapela, Skaudvilės jaunimo folkloro ansamblis „Instiliuks“, Norkaičių tradicinių amatų ir etnokultūros centro ansamblis „Saulėkalnis“ bei Tauragės kultūros centro liaudiškų šokių kolektyvai.

Akcijoje aktyviai dalyvavo ir rajono gyventojai, bendram šokiui susibūrę prie Mažonų, Eičių, Adakavo, lomių kultūros namų, Žygaičių universalaus daugiafunkcinio centro, Vaitimėnų bendruomenės.

Kaip teigia renginio sumanytojai, nesudėtingi ir smagūs mūsų liaudies šokiai yra pramoga visiems, per tradicinius šokius ir liaudies dainas vienijasi Lietuvos žmones, stiprinamas lietuvių kultūrinės tapatybės pajautimas.