Kasmet paskutinį rugsėjo penktadienį Tauragėje minima Kultūros darbuotojų diena. Smagia išvyka, kultūrine veikla, su Tauragės rajono savivaldybės mero Dovydo Kaminsko sveikinimais ir linkėjimais, ji paminėta ir šiemet.

Nuotaikingos ekskursijos metu pirmiausia aplankytas Šakių kultūros centras, kur visus pasitiko Šakių kultūros centro direktorius Raimondas Januševičius. Apžiūrint šiuolaikiškai įrengtas erdves, išklausyta kultūros centro rekonstrukcijos istorija, pademonstruotos scenos ir žiūrovų salės techninės galimybės. Jų dėka salė gali būti pritaikyta išskirtiniams renginiams ir koncertams. Taip pat pristatytos ir šalia kultūros centro esančios Šakių cirko mokyklos patalpos, papasakota apie jos veiklą.

Padėka Šakių kultūros centro direktoriui Raimondui Januševičiui už išsamią ir įdomią ekskursiją!

Geros nuotaikos netrūko ir lankantis Zyplių dvare, dalyvaujant ekskursijoje, susipažįstant su šio dvaro istorija, apžiūrint eksponuojamus darbus bei pasivaikščiojant po Zyplių dvaro parką.

Smagus laikas su kolegomis, geras oras ir ypatinga nuotaika visus įkvėpė naujiems kūrybiniams darbams.

Ačiū šios kelionės iniciatoriams, organizatoriams, kultūros centro vadovams už puikiai paminėtą Tauragės kultūros darbuotojų dieną.