Gruodžio 4-ąją Pilies aikštėje įžiebta Tauragės miesto eglė, šventiškai pasidabino ir sušvito Bažnyčių gatvėje nusidriekusi EGLUČIŲ alėja, Kultūros centro pastatas ir visas Tauragės miestas. Tiesa, dėl koronaviruso pandemijos šiemet kiek neįprastai – be gausaus žmonių šurmulio, o kviečiant įžiebimą stebėti namuose.
Transliacijos metu buvo galima pamatyti, kokiomis spalvomis nušvito interaktyvi miesto eglė, šventinę̨ programą tauragiškiams dovanojo gospel choras „Glorija”, sveikinimais ir linkėjimais dalinosi Tauragės rajono savivaldybės meras Dovydas Kaminskas, Kalėdų senelis ir kiti svečiai!
Kai kurie tauragiškiai jau ir išbandė interaktyvias pramogas. Užlipus ant vienos iš keturių interaktyvių platformų, keičiasi eglutės švieselių spalvos ir groja vis kitos melodijos.
Per šias šventes Tauragės krašto gyventojus ir svečius džiugina ir pirmą kartą suformuota išskirtinai jauki erdvė – šventinių eglučių alėja Bažnyčių gatvėje, nusidriekusi nuo Tauragės evangelikų liuteronų bažnyčios iki Tauragės Švč. Trejybės bažnyčios, prie kurios tradiciškai bus įkurta ir prakartėlė. Tauragės kultūros centro kvietimu ją kūrė Tauragės bendruomenės, organizacijos, įstaigos ir įmonės. Visos šventinės alėjos eglutės įdomios, savitos ir žavios, o jų kūrėjai džiaugėsi, kad ruošimasis juos sutelkė įdomiam ir prasmingam darbui, sukūrė džiugią nuotaiką, suartino kolektyvus.
Eglučių grožis skleidžia kalėdinę dvasią. Visi džiaugiasi, kad miestas išties šventiškas, jaukus ir kaip visad gražus. Išskirtinį jausmą sustiprina įvairiose erdvėse skambanti kalėdinė muzika.
Visi drauge buriamės miesto puošimui, šventinio Tauragės miesto įvaizdžio ir naujų tradicijų kūrimui!