„Šokis gali atskleisti visą paslaptį, kurią suteikia muzika“ (Charles Bandelaire). Paskutinį vasaros šeštadienį – rugpjūčio 28-ąją, Tauragės kultūros centras palydėjo su šokiais. Tądien vyko 5-asis respublikinis suaugusiųjų šokių festivalis „Šokio sūkury“, kurio vienas iš tikslų – kultūriniai mainai tarp mėgėjų meno šokių kolektyvų.

Šokių festivaliui šiemet buvo parinkta vestuvių tema. Energija, gera nuotaika ir nuoširdžiomis emocijomis su surinkusiems dalinosi ir atvykę svečiai iš Vilniaus, Ignalinos, Kėdainių, Joniškio, Kauno rajono ir ,žinoma, Tauragės.

Už puikius šokius dėkojame visiems šokių kolektyvams ir jų vadovams: Kėdainių kolektyvams „Volungei“ ir „Lankesai“, Vilniaus kolektyvui „Lendrūnui“ (vad. Virginija Čereškienė -Beviršė), Kauno r. kolektyvui „Rokai“ (vad. Gintarė Milieškaitė), Ignalinos kolektyvams „Gaja“ ir „Lūgnė“ (vad. Elena Skripkauskienė) ir Joniškio kolektyvui „Giedruma“ (vad. Giedra Jarmoškienė).Už šmaikščiai su etno pasakojimais pravestą renginį ačiū tariame renginio vedėjai – Ilonai Raudonienei, už „gyvą“muziką ne tik koncerto metu, bet ir šokėjų vakaronės metu – Tauragės kultūros centro Sartininkų skyriaus liaudiškos muzikos kapelai „Kamana“ (vad. Zigmas Lešinskis). Nuoširdžiai svečius priėmė bei pasirodymais džiugino Tauragės kultūros centro kolektyvai „Spietlius“, „Vėtrubė“, „Vėjava“

Festivalio „Šokio sūkury“ renginio rėmėjai ir partneriai: Tauragės r. savivaldybė, UAB Sigitos kepiniai, UAB Šaukštelio studija, UAB Jadvygos kepiniai, AB Vilkyškių pieninė, Alijošienės komercinė firma AGAVA, kavinė „Juodasis serbentas“, Tauragės kabelinė televizija, Tauragės radijas.

AČIŪ ir iki kitų susitikimų!

VIDEO