Kovo 11-oji – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena. Minime 33-ąjį Laisvės pavasarį. Miestas pasipuošė trispalvėmis.
Nuo pat ankstaus ryto Bažnyčių gatvėje šurmuliavo Kaziuko mugė, kvietusi įsigyti įvairių maisto, tautodailės gaminių, rankų darbo drabužių, papuošalų ir kitų mielų smulkmenų.
Susirinkusius linksmino Tauragės kultūros centro kolektyvai: folkloro ansamblis „Radasta“, vokalinis ansamblis „Dar pabūkim“, vokalinės grupės „Diena“ solistai ir duetai.
Tauragės Švč. Trejybės bažnyčioje aukotos Šv. Mišios už Lietuvą ir jos žmones, kviesta pabūti mintimis su visa ukrainiečių tauta.
Bažnyčioje šventiškai nuskambėjo ir sveikinimas LAISVĖ AUGA.
Koncertuojant Tauragės kultūros centro Dainų ir šokių ansambliui „Jūra“, stiprybės, vienybės linkėjo LR Seimo narys Romualdas Vaitkus, Tauragės rajono savivaldybės meras Dovydas Kaminskas, šauliams įteiktos padėkos.
Po šventinio sveikinimo šurmulys vėl persikėlė į Bažnyčių gatvę. Čia, vaikštinėjant po mugę, kviesta švęsti kartu, pasimėgauti Gintarės Karaliūnaitės ir Radži dainomis.
Baigiantis šventiniams akordams, padėkota kolektyvams, jų vadovams, šventės organizatoriams ir dalyviams. Palinkėta mylėti savo šalį, kalbą, puoselėti kultūrą, tradicijas, o svarbiausia – branginti ir saugoti Laisvę.
Būkime vieningi ir šiandien – išvien su Ukrainos Tauta.