Šiemet, Lietuvos dainų šventei minint savo šimtmetį, Valstybinių miškų urėdija ir Lietuvos nacionalinis kultūros centras organizuoja Nacionalinį miškasodį „Kad giria žaliuotų”.
Renginys įprasmins Dainų šventės temą „Kad giria žaliuotų“, prisidės prie miškų atsodinimo, miškų naujuose plotuose įveisimo ir Lietuvos miškingumo didinimo, taip dar kartą parodant, kad Lietuvą vienija meilė miškui ir dainai.
Miškasodžio, vyksiančio balandžio 20 d. metu, bus siekiama įspūdingo rezultato: ketinama pasodinti net 100 simbolinių girių visoje Lietuvoje.
👉Registracija šiai talkai vyksta adresu https://registracija.vmu.lt/
👉Daugiau informacijos: https://shorturl.at/jFNO1
Registracijos formoje galima pasirinkti patogiausią girininkiją, kurioje renginio dieną dalyvius pasitiks miškininkai su sodinukais ir sodikliais. Dalyvius miškininkai apmokys taisyklingo sodinimo ir prižiūrės jų darbą, suteiks reikalingus įrankius. Dalyviams reikės atsivežti tik pirštines. Jeigu atsidarę registracijos formą pamatysite, kad šalia jūsų miesto nėra regioninio padalinio, kuris organizuotų miškasodį, rinkitės arčiausiai jūsų miesto / miestelio esančią girininkiją.