Gegužės 20 d. Vilniuje vyko Lietuvos kultūros darbuotojų profsąjungų federacijos tarybos posėdis, kuriame dalyvavo ir Tauragės kultūros darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkė Rasa Šporienė.
Posėdžio metu priimti svarbūs sprendimai:
Tarybos posėdyje taip pat viešėjo Jonas Gricius, kuris pristatė profesinių sąjungų organizavimo principus, kolektyvinių derybų svarbą bei narystės reikšmę darbuotojų bendruomenei.
Pagerbtas ir šviesus atminimas buvusios organizacijos vadovės Janina Matuizienė, ilgus metus prisidėjusios prie kultūros darbuotojų bendruomenės stiprinimo.
Sveikiname naująjį pirmininką ir atsinaujinusią tarybą!
Linkime vienybės, stiprių sprendimų ir sėkmingo darbo atstovaujant kultūros darbuotojų interesams.

