Artėjant Lietuvos dainų šventės šimtmečiui, vienas ryškiausių šventės renginių –Dainų ir šokių ansamblių vakaras išskirtinį koncertą „Gyvybės medis“ pristato Tauragėje!
Birželio 3 d. 22 val. – Tauragės Vasaros estradoje!
Tauragėje – Lietuvos kultūros sostinėje 2023 tarp profesionalių atlikėjų – Tauragės kultūros centro dainų ir šokių ansamblis JŪRA, kolektyvo SPIETLIUS šokėjos, Tauragės meno mokyklos tautinių šokių kolektyvas JŪRELĖ ir Šaltinio progimnazijos skudutininkų ansamblis!
Programoje dalyvaus daugiau nei tūkstantis atlikėjų – dainininkų, muzikantų, šokėjų iš įvairių Lietuvos miestų ir regionų atskleis liaudies muzikos ir šokio grožį, papročius ir tradicijas, gamtos ryšį su žmogumi, tauta. Renginyje bus naudojamos naujausios garso, šviesos ir vaizdo projektavimo technologijos. Programoje – žymių lietuvių kompozitorių liaudies muzikos interpretacijos, choreografų sukurti sceniniai liaudies šokiai.

Renginį sudarys keturios dalys – „Ugnis“, „Oras“, „Vanduo“, „Žemė“ bei prologas ir epilogas.
Renginio režisierė Leokadija Dabužinskaitė, muzikos vadovas Giedrius Svilainis.

Koncerto režisūrinius, vaizdinius ir garsinius sprendimus įgyvendino režisierė Leokadija Dabužinskaitė, muzikos vadovas Giedrius Svilainis.
Ansamblių vakarą „Gyvybės medis“ rengia Lietuvos nacionalinis kultūros centras kartu su Tauragės kultūros centru ir Tauragės rajono savivaldybe.
Įspūdinga scenografija, šviesos efektai, spalvingi kostiumai Jūros upės slėnį pavers ypatinga vieta.
Birželio 3 d. 22 val. visi susitinkame Tauragės Vasaros estradoje!