Vidutinio amžiaus šokių kolektyvas „Spietlius“

Vadovas: Giedrius Paulauskas
tel.: 8 672 43204
el. paštas: giedrius.paulauskas@taurageskc.lt arba giedrius.paulauskas@gmail.com

 Repeticijų grafikas

2017 m. lapkričio mėn. susikūrė vyresnio amžiaus žmonių liaudiškų šokių kolektyvas „Spietlius“. Darbas vyksta produktyviai, nes susirinko žmonės, kurie išsiilgę šokio ir bendraminčių susiėjimo. Pirmas kolektyvo pasirodymas įvyko 2017 metais gruodžio 9 d. Rygoje (Latvijos respublika). Kolektyvas dalyvavo konkurse „Merry christmas baltic amber 2017“ ir savo amžiaus kategorijoje užėmė III vietą. Šiuo metu kolektyvas ruošiasi Lietuvos šimtmečio dainų šventei „Vardan tos“.

STRAIPSNIAI

2018-02-12 Išvyka į Laukuvos kultūros namus.
Koncertas skirtas Lietuvos šimtmečiui paminėti.

2018-03-18 Kėdainiuose vyko šokių kolektyvų atranka į dainų šventę.
Joje dalyvavo Kėdainių r. šokių kolektyvai ir Tauragės kultūros centro vyresniųjų liaudiškų šokių kolektyvas „Spietlius“, kuris sėkmingai praėjo atranką.

2018-04-17 respublikinis šokių festivalis „Šokio sūkury“.

2018-04-28 „Kas kaip moka, tas taip šoka“

Šokėjai iš šalies miestų ir miestelių sugužėjo į Pagėgių kultūros centrą nes ten vyko respublikinis šokių festivalis „Kas kaip moka, tas taip šoka“ .
Dalyvavo net apie 180 dalyvių. Šiame festivalyje dalyvavo ir Tauragės kultūros centro vyresniųjų liaudiškų šokių kolektyvas „Spietlius“.

2018-06-09 Tauragės kultūros centro vyresniųjų liaudiškų šokių kolektyvas „Spietlius“ tarptautiniame šokių festivalyje – konkurse „Baltic Amber Summer Riga 2018“.
Kulturas pilis ZIEMELBLAZMA Riga, Latvija vyko šokių festivalis – konkursas „Baltic Amber Summer Riga 2018“. Jame dalyvavo 30 įvairių stilių šokėjų grupių iš Lietuvos. Tauragę atstovavo Tauragės kultūros centro vyresniųjų liaudiškų šokių kolektyvas „Spietlius“, kuris pašoko du Dainų šventės repertuaro šokius: „Subatvakaris“ ir „Šelmių polka“. Už kuriuos buvo apdovanoti II laipsnio diplomais. Po konkurso aplankėme ir Rygos zoologijos sodą.

2018 birželio 22 d. Joninių šventė Dacijonuose ir liepos 14 d. tradicinė Lomių krašto šventė.
Šokių kolektyvas ne tik koncertavo, bet ir šokdino susirinkusius į šventę.

Jubiliejinė, dvidešimtoji, 2018 m. dainų šventė „Vardan tos…“.
Tauragės kultūros centro vyresniųjų liaudiškų šokių kolektyvas „Spietlius“ dalyvis šokių dienos „Saulės rato ritimai“.