Lauksargių skyrius

Beržų g. 1, Lauksargių k., LT-73204 Tauragės r.
Mob. telefonas: 8 (671) 90381
El. paštas: lauksargiu.kultura@gmail.com
Padalinio veiklos sritys
Facebook

Lauksargių skyriaus kultūrinių renginių organizatorė – Neringa Matevičienė (darbo grafikas)
Mob. telefonas: 8 (671) 90381
El. paštas: neringa.mateviciene@taurageskc.lt arba lauksargiu.kultura@gmail.com
Tel. 8 (651) 70 909

MĖGĖJŲ MENO VEIKLA

Moterų šokių grupė „Laukstė“
Vadovė – Neringa Matevičienė
Mob. telefonas: 8 (671) 90381

Lauksargių moterų šokių grupė „Laukstė“ susikūrė 2010 m. Kolektyve šoka aštuonios moterys.  Jų programą sudaro stilizuoti lietuvių liaudies šokiai ir rateliai. Su paruošta programa dalyvauja įvairiuose rajono renginiuose, mokyklose, bendruomenės, valstybinių švenčių metu. Mielai bendradarbiauja su kitų miestų bei rajonų kolektyvais, dalinasi patirtimi. Pagėgių savivaldybės kultūros centro, Natkiškių skyriaus respublikinėje kaimo kapelų šventėje „Linksmoji armonika“. Pagramančio kultūros namuose suaugusių šokių festivalyje „Šokių pynė“.

Vokalinis ansamblis

Meno vadovė – Marytė Remeikytė (darbo grafikas)
Mob. telefonas: 8 (671) 90381

Po keleto metų pertraukos atgimęs kolektyvas grįžta džiuginti žiūrovų širdis. Ansamblio repertuare populiariosios muzikos žanro kūriniai, vyrauja romantinės, lyrinės dainos. Šiuo metu ansamblyje dainuoja aštuoni dalyviai. Kolektyvas su savo koncertine programa dalyvauja įvairiuose vietos bendruomenės renginiuose, vakaronėse, šventėse, bei išvykose. Geranoriškas žiūrovų palaikymas, skatina dar daugiau dainuoti, ruoštis būsimiems pasirodymams. Todėl repertuaras pastoviai papildomas naujais kūriniais. Tai žmonės,  kurie susirenka pabūti kartu, bei savo dainomis ieško kelio į Jūsų širdis.

Liaudiškos muzikos kapela

Meno vadovė – Marytė Remeikytė.
Mob. telefonas: 8 (671) 90381

Smagi, liaudiška muzika Lauksargiuose skambėjo jau nuo seno. Aštuoni žmonės iš skirtingų krašto vietovių, neabejingi liaudies dainai ir muzikai, įvairiais muzikos instrumentais grojantys ir dainuojantys muzikantai susirinko Lauksargių kultūros namuose ir nutarė susiburti į kolektyvą. Entuziazmo ir noro netrūko, nes pirmasis pasirodymas įvyko jau po mėnesio. Liaudiškos muzikos ansamblio repertuare lietuvių liaudies dainos, originalūs įvairių lietuvių kompozitorių kūriniai. Smagu ne tik kolektyvo dalyviams, smagu ir Lauksargių kaimo bendruomenei, kai šaunieji muzikantai griežia jų šventėse. Liaudiškos muzikos ansamblis aktyviai dalyvauja Tauragės rajono organizuojamose šventėse. Neatsisakome palinksminti smagia muzika, kai koncertuoti kviečia kaimynai.

TRADICINIAI RENGINIAI (informacija ruošiama)