Sartininkų skyrius

Pieninės g. 28, Sartininkų k., LT-73245 Tauragės r.
Mob. telefonas: 8 (603) 89249
El. paštas: tkcsartininkai@gmail.com
Padalinio veiklos sritys
Facebook
VIDEO APIE SARTININKUS

Sartininkų skyriaus mėgėjų meno vadovas – Zigmantas Lešinskis (darbo grafikas)
Mob. telefonas: 8 (607) 53 781
El. paštas: zigmantas.lesinskis@taurageskc.lt

MĖGĖJŲ MENO VEIKLA

Liaudiškos muzikos kapela „Kamana”

Sartininkų skyriaus liaudiškos muzikos kapela susibūrė 1990 m. Per visus kapelos gyvavimo metus muzikantų būta įvairiausių. Tuo metu kolektyvui vadovavo kiti vadovai. Šiuo metu kapeloje groja 10 muzikantų, kurie atlieka liaudiškus kūrinius: valsus, polkas ir kitas tradicines lietuvių liaudies dainas. 2010 m. vykstant tradicinei Jurginių šventei liaudiškos muzikos kapelai buvo suteiktas pavadinimas „KAMANA“.

Nuo kapelos įsikūrimo ir iki šių dienų dalyvauta įvairiuose rajono renginiuose ir už jo ribų. Kolektyvas koncertuoja ne tik Tauragės rajone, bet taip pat ir Raseinių, Kelmės, Šilutės. Kasmet dalyvauja respublikinėje kapelų sueituvių šventėje „Linksmoji armonika“. Kolektyvo programos trukmė apie 1 val. laiko. Kolektyvo įkūrėjas, meno vadovas Zigmantas Lešinskis.

Nuo 2014 m. kultūros namuose dirba 2 darbuotojai t.y. kultūrinių renginių organizatorė ir meno vadova

Mišrus vokalinis ansamblis

Mišrus vokalinis ansamblis susikūrė 2013 m., kuriam vadovauja Zigmantas Lešinskis. Pirmą kartą mkišrus vokalinis ansamblis dalyvavo Mažonų kultūros skyriuje vokalinių ansamblių šventėje. Mišrus vokalinis ansamblis dalyvavo įvairiuose rajono ir už jo ribų renginiuose, o taip pat džiugina ir mūsų miestelio gyventojus įvairių švenčių ir vakaronių metu. Ansamblis atlieka romansus bei lietuvių liaudies dainas. Kolektyvas dalyvavo su paruošta privaloma programa vokalinių ansamblių konkurse, „Sidabriniai balsai“ ir buvo suteikta IV lygio kategorija. Taip dalyvavo rajoniniame vokalinės muzikos festivalyje „Kam artima daina“ .

Vaikų teatro būrelis

Vaikų teatro būrelis susikūrė 2017m. . Būrelio įkūrėja ir organizatorė Ilona Ivanauskienė. Trejus metus savo statytus spektaklius tokius kaip („Angelai ir žmonės – arba kelias prie prakartėlės, „Skrido angelo daina puošta svajonėm“, „Kalėdų naktis“, skirtus būtent Kalėdų laikotarpiu, pristatydavome bažnyčioje. Taip pat ruošiamos programėlės su mažesniais vaikais kaip pavasariui, ar Kalėdų senelio atvykimui.

Būrelyje dalyvauja apie 10 vaikų.

TRADICINIAI RENGINIAI (informacija ruošiama)