2024 m. per Lietuvą nuvilnis Dainų šventės 100-metis
Tauragės Kultūros Centras kviečia kartu pasitikti jubiliejinę Dainų šventę ir bendradarbiauti, organizuojant šiam svarbiam įvykiui paminėti skirtą parodą.
Tai, kas tautą jungė 1924-aisiais, pirmojoje Lietuvos dainų šventėje, ir kas sieja po amžiaus, 2024-aisiais, išlieka: mus vienijanti lietuvių kalba, supanti kultūra, vis dar dainuojanti ir šokanti Lietuva, įveikusi laiką ir ne vieną istorinį iššūkį.
 Mielai kviečiame Tauragės krašto žmones, buvusius ir esamus muzikinius kolektyvus, jų vadovus, visus, kuriems teko laimė būti bet kurių metų Dainų švenčių dalyviais ar žiūrovais, peržvelgti asmeninius archyvus, atrinkti dokumentus, menančius Lietuvos dainų šventes, ir juos atnešti į Tauragės kultūros centrą (Dariaus ir Girėno g. 3). Turintiems fotografijas elektroninėse laikmenose, vaizdus galima siųsti inesa.vaigauskiene@taurageskc.lt
Tai gali būti fotografijos, įvairūs bukletai, švenčių programos, afišos, atributika (vėliavėlės, proginiai ženkliukai, suvenyrai, kt.), diplomai, apdovanojimai, kita.
Mielai laukiame atsiliepiant ir tų tauragiškių, kuriems neteko dalyvauti dainų šventėse, tačiau savo šeimos, giminės albumuose ir archyvuose yra išsaugoję minėtų dokumentų.
Prašome pateikti trumpą pristatomo objekto aprašymą, nurodyti nuotraukos fotografavimo metus, autorių ir savininką.
Kultūros centre visi dokumentai, daiktai bus nuskenuoti ar nufotografuoti ir grąžinti jų savininkams.
Parodą planuojama atidaryti balandžio mėnesį.
 Jūsų indėlis ruošiant parodą mums labai svarbus!
𝑁𝑢𝑜𝑡𝑟𝑎𝑢𝑘𝑢̨ 𝑙𝑎𝑢𝑘𝑖𝑎𝑚𝑒 𝑖𝑘𝑖 𝑏𝑎𝑙𝑎𝑛𝑑𝑧̌𝑖𝑜 1 𝑑.
Patirkime dar kartą tas nepamirštamas, ypatingas Lietuvos dainų švenčių akimirkas ir dalinkimės jomis!
Daugiau info ☎️ +37061480431