Liaudies teatras

SPEKTAKLIS „GUDRI NAŠLĖ“

By 2020 17 sausio No Comments

Jau tapo gražia tradicija, kai Tauragės asociacijos „Mažoji scena“ ir Liaudies teatro kolektyvai, vadovaujami režisierės Genovaitės Urmonaitės, vasaros pabaigoje pakviečia žiūrovus į naują spektaklio premjerą, kuri pristatoma netradicinėje aplinkoje. Šias metais jau antrą kartą plačiai ir svetingai savo sodybos-bityno vartus atkėlė Vidas Bartminas. Šio žmogaus ir jo gausios šeimos rūpesčiu apsupti aktoriai kiekvieną dieną visą savaitę dailino ir taisė ilgais vasaros vakarais repetuotas scenas, kad gražią sekmadienio popietę pradžiugintų žiūrovus.

Parodyta Aleksandro Fromo-Gužučio „Gudri našlė“. Tai juokažaislė, paimta iš tikro atsitikimo Lietuvoje. Pjesė rašyta tada, kai buvo draudžiama lietuviška spauda, kai kiekvienas parašytas, išspausdintas ir garsiai ištartas žodis buvo persekiojamas.

Vaidino Tauragės teatralai Kamilė Kadytė, Audronė Masedunskaitė, Genovaitė Urmonaitė, Gintaras Globys, Vytautas Jocys, Edvinas Kleinas, Eugenijus Kriaučiūnas, Robertas Liorančas, Nojus Mickus, Vigantas Užmiškis, Gintaras Žemaitis.

Spektaklio premjeroje apsilankęs Tauragės rajono savivaldybės meras Sigitas Mičiulis nuoširdžiai pasveikino ir padėkojo teatro kolektyvui, pasidžiaugė gausiai susirinkusiais žiūrovais, visų bendryste. Teatralus savo apsilankymu pagerbė poetė Dalia Teišerskytė.

Tauragės rajono savivaldybės informacija
Nuotraukos: Vido Bartmino