# Tauragė Jazz 8
Kviečiame pažvelgti į kasmetinio tradicinio tarptautinio festivalio DŽIAZO DIENOS TAURAGĖJE fotografijų parodą ir prisiminti įspūdingiausius bei jaukiausius momentus.
2022 metais praūžusio festivalio renginius fiksavo Tauragės fotografų klubo „Fotojūra“ nariai – Juozas Petkevičius ir Giedrius Žvirblis.

Autoriai į džiazo muziką ir festivalio dalyvius pažvelgė per savo klausos ir patirties prizmę, atskiedė šlakeliu kūrybiškumo bei negailėjo improvizacijų, kurių kupina ir pati džiazo muzika su savo daugiametėmis tradicijomis.
Šiandien džiazo muzika Tauragėje yra didelio kultūrinio pasaulio dalis – įvairialypis ir užburiantis reiškinys, turtingas išraiškos priemonėmis ir su plačiais stilistiniais horizontais.
Tokia džiazo dvasia Tauragės adangėje sklando jau 9-erius metus, o festivalio klausytojas vis labiau atranda šios profesionalios improvizacinės muzikos teikiamą pozityvią energiją.
Per aštuonerius metus jau susiformavo tradicija festivalio klausytojus pakviesti į jaukiausias Tauragės regiono vietas. Festivalis tapo labai laukiamu kultūros įvykiu visoje Tauragės apskrityje.
Tauragės džiazo scenoje koncertavo JAV, Armėnijos,Lenkijos, Airijos, Puerto Riko, Latvijos, Izraelio, Brazilijos, Kolumbijos, Olandijos, Vokietijos, Estijos, Šveicarijos ir Lietuvos džiazo muzikos profesionalai.
VIDEO