Vyrų choras MINTAUJA

Vadovė: 
tel.: 
el. paštas: 

2002 metais D.Petraitienės iniciatyva buvo apjungti Šaulių ir Savanorių sąjungų dainininkai. Pirma repeticija – 2002 m. rugsėjo 23 d. Kolektyvas funkcionavo kaip visuomeninė organizacija. Vėliau buvo išformuotos Savanorių pajėgos Tauragėje, tačiau dauguma dainininkų liko, be to kolektyvas buvo papildytas Tauragės visuomenės nariais.

Vyrų choras „Mintauja“ – Lietuvos šaulių sąjungos meno kolektyvų konkurso (Baisogaloje) antrosios vietos laimėtojas. Dalyvavo Naujosios Akmenės „Bočių“ sąjungos 10 – mečio minėjime, Kariuomenės ryšių su visuomene dienoje, Merkinės mūšio paminėjime, chorų šventėje kompozitoriaus Stasio Šimkaus atminimui „Kur bakūžė samanota“ Jurbarke.

Surengti Kalėdų koncertai Katalikų ir Evangelikų liuteronų bažnyčiose. Koncertines programas choras rodė Kultūros rūmuose vykusių Lietuvos Valstybės atkūrimo dienos, Tarptautinės konferencijos „Sudegintos dienos ir naktys“, skirtos žuvusiems Afganistane ir kitų renginių dalyviams bei žiūrovams. Kolektyvo narių tradicija – kasmetinė turistinė išvyka su šeimomis.

Kolektyvas – Lietuvos ir Pasaulio lietuvių dainų švenčių „Mes“ (2004 m.), „Būties ratu“ (2007 m.) ir Lietuvos tūkstantmečio dainų šventės „Amžių sutartinė“ (2009 m.), „Čia mano namai“ (2014 m.) bei visų trijų Tauragės apskrities dainų švenčių (Šilalėje (2005 m.), Tauragėje (2007 m.) ir Jurbarke (2009 m.) dalyvis.

Choras dalyvauja šventėse ir festivaliuose. 2016 metais jau ketvirtus metus iš eilės choras dalyvavo lygių balsų chorų festivalyje „Su jūra dainuok“ Palangoje.